Garaże jednospadowe jednostanowiskowe


Garaże jednospadowe

Garaż jednostanowiskowy - Co oferujemy?

 

Garaż jednostanowiskowy - jednospadowy jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań na rynku. W WAW System produkujemy tynkowane garaże ze światowej klasy komponentów. Ten typ konstrukcji wybierany jest najczęściej w przypadku:

 • Posiadania 1 samochodu
 • Zbyt małej powierzchni na działce
 • Rozwiązania tymczasowego

Mimo to garaże na jedno auto są niezwykle przestrzenne, ponieważ są w stanie pomieścić zaparkowane w nim auto oraz zapewniają swobodne poruszanie się po wnętrzu. Powierzchnia zabudowy jest na tyle przestronna, że gwarantuje możliwość przechowywania narzędzi ogrodniczych lub warsztatowych. To idealne miejsce dla Twojego samochodu i sprzętu, który wykorzystujesz w gospodarstwie domowym.

Garaże jednostanowiskowe - Jak je projektujemy?

Garaże jednostanowiskowe mogą zostać wyposażone w wiele dodatków, np. okno lub drzwi oraz wybraną bramę: segmentową, rolowaną lub uchylną.

 

To, co wyróżnia konstrukcje jednostanowiskowe to "elastyczny" projekt garażu, który umożliwia wybór dowolnego designu. Garaż na zamówienie zostaje zaprojektowany według Twojego uznania, uwzględniając:

 • Kolorystykę
 • Wymiary w tym wysokość budynku
 • Rodzaj dachu w tym kąt nachylenia dachu
 • Różnorodne dodatki

Co istotne, garaże jednospadowe jednostanowiskowe mogą stanowić budynek samodzielny lub być „doklejone” do domu. Wszystko zależy głównie od pomysłu oraz miejsca, dostępnego wokół domu! Płaski dach konstrukcji bardzo dobrze komponuje się z budynkiem mieszkalnym.

 

Projekt garażu jednostanowiskowego - Jakie opcje są dostępne?

To Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądał budynek oraz co będzie składać się na budowę garażu. Adaptacja przestrzeni jeszcze nigdy nie była tak prosta. Korzystając z naszych usług, możesz zdecydować się na projekt nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny, ponieważ umożliwiamy wybór architektury garażu dla jednego samochodu. Sprawdź poniżej, z jakich opcji możesz skorzystać.

Garaże jednostanowiskowe - Wymiary

Garaże produkowane są zarówno w standardowych wymiarach, jak i na zlecenie Klienta.

 

Wymiary:

 

Cechy garażów jednostanowiskowych dostępnych w ofercie WAW System

Kolorystyka:

 

Ściany garażu płaskie – efekt budynku murowanego, pokryte tynkiem akrylowym z dostępnej palety:

 

 

Poszycie dachu z blachy ocynkowanej trapezowej T35 w dostępnych kolorach:

 

POLIESTER STANDARD

 

 

 

POLIESTER MAT

 

 

Wykończenie dekarskie – ATTYKA – dostępne w trzech kolorach:

 

Garaż jednostanowiskowy - Wyposażenie

To Ty decydujesz jakie wyposażenie zyska powierzchnia użytkowa garażu. W zakresie wyposażenia oferujemy:

 

5 powodów, dla których warto kupić garaż jednostanowiskowy

 1. Zwiększona prywatność: Wolnostojący garaż zapewnia dodatkową prywatność i większe bezpieczeństwo dla auta.
 2. Dodatkowa przestrzeń użytkowa: Garaże wolnostojące mogą być wykorzystywane do różnych celów, takich jak warsztat, miejsce do przechowywania, a nawet dodatkowa przestrzeń użytkowa.
 3. Zwiększona wartość nieruchomości: Garaże wolnostojące dodają wartości do nieruchomości i mogą potencjalnie zwiększyć cenę odsprzedaży, jeśli zdecydujesz się przenieść w przyszłości.
 4. Więcej bezpieczeństwa: W przeciwieństwie do dołączonego garażu, wolnostojący garaż może znajdować się z dala od domu, a zatem zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo dla przedmiotów przechowywanych wewnątrz.
 5. Efektywność energetyczna: Garaże wolnostojące zapewniają lepszą izolację niż garaże dołączone ze względu na dodatkową przestrzeń między nimi a domem, co skutkuje niższymi kosztami energii.

Czy to rozwiązanie dla Ciebie? Oczywiście, że tak. WAW System to renomowany producent garaży tynkowanych, jednostanowiskowych i dwustanowiskowych na wymiar. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że budujemy solidne garaże na lata, a czas realizacji może wynieść tylko 6 godzin. Stwórz garaż według potrzeb i zbuduj bezpieczne i przestronne miejsce dla Twojego samochodu.

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Zadzwoń do nas
+48 32 469 00 31
Technologia

Newsy

Jak zbudować garaż w dobrej cenie? 3 sprawdzone wskazówki! Cz.1
Chcesz postawić garaż w dobrej cenie? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przed rozpoczęciem inwestycji? Zapraszamy do zapoznania z 1 cz. naszego poradnika!

zobacz więcej
MAPKA DOJAZDU
LOGO WAW-SYSTEM