Garaże jednospadowe dwustanowiskowe


Garaże jednospadowe

W obecnych czasach garaże dwustanowiskowe, jednospadowe stają się coraz bardziej popularne. Dzieje się tak, gdyż coraz więcej osób w domach, a także coraz więcej małżeństw, ma dwa samochody. Konstrukcje te sprawdzą się idealnie w przypadku:

  • posiadania 2 aut
  • sporej przestrzeni wokół domu
  • chęci przechowywania narzędzi

Konstrukcje dwustanowiskowe wykonane zostały z najwyższej klasy materiałów stalowych. Bardzo łatwo i szybko się je stawia, mimo że są sporych rozmiarów (około 5,8 x 5,9 m). Już w przeciągu jednego dnia na Waszym podwórku stanie garaż dwustanowiskowy. To, co wyróżnia te konstrukcje, to możliwość wyboru dowolnego designu. Garaż zostaje zaprojektowany według Waszego uznania. Wybieracie:

  • kolorystykę
  • wymiary
  • rodzaj dachu
  • dodatki

Garaże dwustanowiskowe świetnie komponują się z domem mieszkalnym oraz wpływają znacząco na estetyczny wygląd ogrodu. Wybierając najbardziej odpowiedni garaż dla siebie, możecie dobrać dodatki: okna, drzwi, napęd do bram oraz zdecydować się na pasującą do całości bramę: segmentową, rolowaną lub uchylną.

 


Garaże produkowane są zarówno w standardowych wymiarach, jak i na zlecenie Klienta.

 

 

KOLORYSTYKA

  • Ściany garażu płaskie – efekt budynku murowanego, pokryte tynkiem akrylowym z dostępnej palety

 

  •  poszycie dachu z blachy ocynkowanej trapezowej T35 w dostępnych kolorach

 

POLIESTER STANDARD

 

 

POLIESTER MAT

 

  • wykończenie dekarskie – ATTYKA – dostępne w trzech kolorach:

 Wyposażenie garażu:

 

 

Elegancki i solidny

 

Oferujemy wysokiej klasy, eleganckie garaże dwustanowiskowe, wykonane z trwałych materiałów. To rozwiązanie idealne dla osób posiadających już dwa samochody lub planujące w przyszłości zakup drugiego. Duża powierzchnia garażu sprawia, że komfortowo zmieszczą się w nim nie tylko auta, ale również dodatkowe przedmioty, np. rowery, urządzenia i maszyny ogrodowe, narzędzia itp. W naszej ofercie dostępne są garaże o wymiarach standardowych, jak i zgodnych z indywidualnymi sugestiami i wymaganiami Klienta. Atrakcyjny wygląd i najwyższa jakość wykonania garaży dwustanowiskowych firmy WAW System gwarantuje doskonałą prezencję oraz solidność i trwałość przez długi czas.

 

Pełne wyposażenie

 

Proponujemy garaże z pełnym wyposażeniem, idealnie dopasowanym do wyglądu samego garażu, jak i budynków obok, np. domu mieszkalnego. W skład owego wyposażenia wchodzą m.in. bramy wraz z pełna automatyką, okna i drzwi, a także rynny. Nasze garaże dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy Klient może dostosować wygląd swego garażu do stylistyki otoczenia.

 

Najwyższa klasa materiałów

 

Każdy garaż dwustanowiskowy firmy WAW System zbudowany jest z najwyższej jakości materiałów. Ściany są płaskie, co daje efekt budynku murowanego. Wykonane są ze stali ocynkowanej, pokrytej tynkiem akrylowym. Dach jednospadowy pokryty jest natomiast blachą ocynkowaną trapezową T35.

 

Zalety metalowych garaży

 

Oferowane przez nas metalowe garaże dwustanowiskowe posiadają wiele zalet. Przede wszystkim charakteryzują się niewysoką ceną oraz wyjątkowo szybkim montażem. Czas postawienia takiego obiektu to zazwyczaj tylko kilka godzin, natomiast oczekiwania na dany produkt (jeśli wykonywany jest on według szczególnych wymagań Odbiorcy) to zwykle maksymalnie kilkanaście dni. Postawienie garażu jest bardzo łatwe. Dzięki idealnie pasującym do siebie elementom oraz solidnej konstrukcji, może to bez trudu wykonać osoba, która nie zajmuje się na co dzień tego rodzaju pracami.

 

Wiemy, jak istotna jest nie tylko jakość, ale i wygląd garażu. Dlatego nasze garaże dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, dzięki czemu każdy z Państwa bez trudu dobierze garaż najlepiej dopasowany do konkretnych wymagań i stylistyki otoczenia. W obecnych czasach garaże metalowe  to już nie są niegdysiejsze, zwyczajne „blaszaki”. Wręcz przeciwnie - prezentują się bardzo atrakcyjnie i z całą pewnością mogą doskonale służyć i wyglądać przez wiele lat.

 

Proponowane przez naszą firmę metalowe garaże wykonane są z solidnego, odpornego na warunki atmosferyczne i różnice temperatur materiału. Dzięki temu zachowują one doskonały wygląd i wysoką jakość użytkowania przez długie lata. Na produkty udzielamy kilkuletniej gwarancji.

 

Dlaczego warto wybrać garaż dwustanowiskowy?

 

Garaż na dwa samochody, czy mniejszy? A może przeciwnie – jeszcze większy? Wybór odpowiedniej wielkości garażu nie jest sprawą prostą. Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy świadczące za wyborem garaży dwustanowiskowych.

 

Optymalne wymiary garażu zależne są przede wszystkim od funkcji, jaką ma on pełnić. Najistotniejszą sprawą jest liczba samochodów, które chcemy garażować. Należy jednakże pamiętać, że oprócz aut, w garażu trzyma się zazwyczaj również rowery i motor, opony zimowe, sprzęt ogrodniczy, sanki, hulajnogi i innego rodzaju akcesoria i przedmioty. Garaż służy często również jako mały warsztat czy też drewutnia a nawet pomieszczenie, w którym składuje się węgiel. Dlatego decydując się na dany garaż, warto zastanowić się wcześniej, co konkretnie będzie w nim przechowywane.

 

Jeśli już posiadamy dwa samochody, wybór jest raczej prosty. Jednakże kiedy mamy jedno auto, dobrze jest pomyśleć, czy może i tak nie byłoby lepiej zainwestować w garaż na dwa stanowiska? Uzyskamy obecnie więcej przestrzeni w środku, a w przyszłości, gdy ewentualnie zakupimy kolejne auto, garaż z łatwością je pomieści.

 

Garaż dwustanowiskowy jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób potrzebujących wiele przestrzeni, nie tylko na bezpieczne przechowywanie pojazdu, ale również innych przedmiotów. W naszej ofercie dostępne są garaże dwustanowiskowe zarówno o standardowych, jak i nietypowych wymiarach, wykonywane na zamówienie. To znakomita oferta szczególnie dla tych, którzy chcą garażować np. duży samochód dostawczy albo potrzebują szczególnie wysokiego garażu. Nasza firma jest w stanie wykonać garaż idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

 

Oprócz samych garaży, oferujemy również kompleksowe akcesoria dodatkowe, idealnie pasujące do garażu, takie jak m.in. napęd automatyczny, stolarkę okienną i drzwiową lub rynny.

 

Nasza szeroka oferta

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą bogatą ofertą garaży dwustanowiskowych, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią udzielą Państwu dodatkowych informacji o naszym asortymencie oraz doradzą w wyborze najbardziej odpowiedniego dla Państwa produktu. Można się z nami kontaktować zarówno drogą mailową lub telefoniczną, jak i osobiście, w siedzibie firmy WAW System przy ulicy Morcinka 17 w Kaczycach.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Zadzwoń do nas
+48 503 854 145
Technologia

Newsy

Uwaga!!! teraz bramy Hormann w standardzie 42mm grubości
Mamy teraz lepsze bramy za tą sama cenę!!! Teraz grubość 42mm ocieplenie już w standardzie....

zobacz więcej
MAPKA DOJAZDU
LOGO WAW-SYSTEM