Garaże dwuspadowe


Garaże jednospadowe

 

 

Garaże dwuspadowe to funkcjonalne rozwiązanie, zwłaszcza zimą. Dzięki spadkowi dachu, śnieg może swobodnie zsuwać się na dół, bez naszej ingerencji.

 


Garaże te bardzo dobrze spełniają swoje zadanie w regionach górzystych oraz okolicach, gdzie bardzo często odnotowuje się duży opad śniegu. Nacisk pokrywy śnieżnej każdorazowo obliczany jest dla danego regionu.
Ponadto garaże dwuspadowe są niezwykle estetyczne. Świetnie komponują z budynkami mieszkalnymi, zwłaszcza tymi, które również mają podobny dach. Wykonane z trwałych i solidnych materiałów, otynkowane stanowią świetny element dekoracyjny ogrodu

 

Praktyczna strona garażu dwuspadowego to dodatkowe miejsce pod dachem. Jest to idealne miejsce na magazynowanie drobnego sprzętu, narzędzi ogrodowych, a także do schowania opon samochodowych itp.

 

Garaże dwuspadowe Firmy WAW-SYSTEM charakteryzują się:

 

 

  • solidną i wytrzymałą konstrukcją wykonaną ze stali ocynkowanej;

 


 

 

  • ściany garażu są płaskie – efekt budynku murowanego. Pokryte są tynkiem akrylowym o ziarnistości 1,5 – 2mm, dzięki czemu idealnie komponuje się z budynkiem już istniejącym.

 

 

 

Kolorystyka ścian dostępna z palety kolorów:


 

  • poszycie dachu wykonane jest z blachy ocynkowanej trapezowej T35.

    Kolorystyka dachu dostępna z palety kolorów:

POLIESTER STANDARD

 

 

POLIESTER MAT

 

  • wykończenie dekarskie – ATTYKA – dostępne w trzech kolorach:

 Wyposażenie garażu:

 


Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Zadzwoń do nas
+48 32 469 00 31
Technologia

Newsy

Garaż bez wilgoci wewnątrz - jak to zrobić? Cz.1
Chcesz pozbyć się wilgoci z garażu? Zastanawiasz się, jak to zrobić? W najnowszym artykule czeka na Ciebie garść porad. Zapraszamy!

zobacz więcej
MAPKA DOJAZDU
LOGO WAW-SYSTEM