Garaże czterospadowe


Garaże jednospadowe

 

Garaż z dachem czterospadowym nie tylko świetnie prezentuje się w ogrodzie, ale także spełnia funkcję użytkową. Dzięki temu, że po każdej stronie garażu, dach jest spadzisty, śnieg oraz deszcz mogą swobodnie spływać w dół, bez ingerencji człowieka.

 

Jest to rozwiązanie funkcjonalne przede wszystkim na terenach górzystych, gdzie co roku odnotowuje się spory opad śniegu. Nacisk pokrywy śnieżnej każdorazowo obliczany jest dla danego regionu, dzięki temu konstrukcja nie grozi zawaleniem.

 

 

 

Garaże te można dowolnie dostosowywać do swoich potrzeb, wyposażając je w takie dodatki, jakie spełniają nasze oczekiwania. Co istotne, wygląd dachu również zostaje zaprojektowany indywidualnie tak, aby był dopasowany, np. do budynku mieszkalnego.

 

 

Istotne jest także to, że dach czterospadowy daje możliwość przechowywania większej ilości rzeczy. Tuż przy suficie bez problemu schowany wiele akcesoriów, które przydadzą nam się np. na kolejny sezon – opony, narzędzia ogrodnicze itp.

 

 

Garaże czterospadowe Firmy WAW-SYSTEM charakteryzują się:

 

 

  • solidną i wytrzymałą konstrukcją wykonaną ze stali ocynkowanej;

 


 

 

  • ściany garażu są płaskie – efekt budynku murowanego. Pokryte są tynkiem akrylowym o ziarnistości 1,5 – 2mm, dzięki czemu idealnie komponuje się z budynkiem już istniejącym.

 

 

 

Kolorystyka ścian dostępna z palety kolorów:


 

  • poszycie dachu wykonane jest z blachy ocynkowanej trapezowej T35.

    Kolorystyka dachu dostępna z palety kolorów:

POLIESTER STANDARD

 

 

POLIESTER MAT

 

  • wykończenie dekarskie – ATTYKA – dostępne w trzech kolorach:

 Wyposażenie garażu:

 


Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Zadzwoń do nas
+48 32 469 00 31
Technologia

Newsy

Garaż bez wilgoci wewnątrz - jak to zrobić? Cz.1
Chcesz pozbyć się wilgoci z garażu? Zastanawiasz się, jak to zrobić? W najnowszym artykule czeka na Ciebie garść porad. Zapraszamy!

zobacz więcej
MAPKA DOJAZDU
LOGO WAW-SYSTEM