Napęd SupraMatic - super szybki napęd - do 50% szybszy


Napęd SupraMatic do bram garażowych

Wyjątkowo szybki napęd wyposażony w wiele dodatkowych funkcji

 

 

 

Komfortowa funkcja odczytu położenia bramy

Przy pomocy standardowego nadajnika HS 5 BS można w każdym momencie sprawdzić, czy brama garażowa jest zamknięta.

Szybsze otwieranie bramy

O maks. 50 % większa prędkość otwierania segmentowych bram garażowych z napędem SupraMatic zapewnia szybszy wjazd z ulicy do garażu.

Dodatkowa wysokość otwarcia

Regulowana indywidualnie druga wysokość otwarcia umożliwia przewietrzenie garażu bez konieczności otwierania całej bramy.

Oddzielnie włączane oświetlenie halogenowe

Za pomocą pilota lub opcjonalnego sterownika wewnętrznego IT 3b można oddzielnie włączać i wyłączać halogenowe oświetlenie napędu. Napęd jest także dostępny z opcjonalnym reflektorem LED.

 

Bardzo łatwe programowanie

Wszystkie funkcje napędu ustawia się po prostu przez wprowadzenie jednej dwucyfrowej liczby.

 

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Fotokomórka EL 101 standardowo montowana w napędach SupraMatic P natychmiast rozpoznaje osoby i przedmioty. Oznacza to bezpieczeństwo, które szczególnie docenią rodziny z małymi dziećmi.

 

SupraMatic E Siła ciągnienia i nacisku: 650 N Siła maksymalna: 800 N Prędkość otwierania: maks. 22 cm/s Szerokość bramy: maks. 5500 mm (maks. powierzchnia bramy 13,75 m²) SupraMatic P w komplecie z fotokomórką Siła ciągnienia i nacisku: 750 N Siła maksymalna: 1000 N Prędkość otwierania: maks. 22 cm/s Szerokość bramy: maks. 6000 mm (maks. powierzchnia bramy 15 m²) Do ciężkich bram drewnianych i bram z wbudowanymi drzwiami przejściowymi SupraMatic HT NOWOŚĆ Do garaży zbiorczych i garaży podziemnych. Poradą służą partnerzy handlowi firmy Hörmann.

 

 

 

 

 

 

 

 


Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Zadzwoń do nas
+48 32 469 00 31
Technologia

Newsy

Jak zbudować garaż w dobrej cenie? 3 sprawdzone wskazówki! Cz.1
Chcesz postawić garaż w dobrej cenie? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przed rozpoczęciem inwestycji? Zapraszamy do zapoznania z 1 cz. naszego poradnika!

zobacz więcej
MAPKA DOJAZDU
LOGO WAW-SYSTEM